Nagroda Publiczności


20.10.2015

Już od 16 października za pośrednictwem strony www.chopincompetition2015.com oraz w aplikacji mobilnej „Konkurs Chopinowski” każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć udział w głosowaniu na swoich faworytów XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

O tym, kto wygra XVII Konkurs Chopinowskiego dowiemy się w nocy z 20 na 21 października 2015 roku. Werdykt jury zostanie ogłoszony w Sali Lustrzanej Filharmonii Narodowej. Zwycięzca otrzyma Złoty Medal i nagrodę w wysokości 30.000 euro, a także liczne propozycje koncertowe. Ponadto dzięki współpracy Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina z wytwórnią Deutsche Grammophon już 6 listopada ukaże się chopinowski album – kronika konkursowa zwycięzcy konkursu. Pianiści walczą też o nagrody specjalne za najlepsze wykonanie: mazurków, poloneza, koncertu i sonaty, a także o inne liczne nagrody, w tym Nagrodę Publiczności.

Internauci mogą głosować na swoich faworytów za pośrednictwem strony internetowej http://pl.chopincompetition2015.com/competitors?lang=pl oraz aplikacji „Konkurs Chopinowski”.

Zalogowany użytkownik może oddać po jednym głosie na każdego z uczestników, poprzez kliknięcie oznaczonego symbolem gwiazdki pola znajdującego się przy sylwetce wybranego uczestnika Konkursu w zakładce Uczestnicy. Oddany głos można zmienić lub wycofać.

Głosowanie trwać będzie od 16 (po ogłoszeniu wyników III etapu) do 20 października 2015 roku.

Ufundowanie Nagrody Publiczności zadeklarowali: Apart – właścicel marki Albert Riele, Huawei oraz Technics.

X
Zaloguj się, aby móc dodawać do ulubionych.