Posłuchaj Chopina w siedzibie Banku Zachodniego WBK

01.10.2015 - 23.10.2015 Bank Zachodni WBK headquarters al. Jana Pawła II 17, Warsaw

Chcąc przybliżyć warszawiakom XVII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, Bank Zachodni WBK – Mecenas Konkursu, zaprasza wszystkich do Café Forte Piano – specjalnej kawiarenki, w której można posłuchać muzyki prosto z Sali Koncertowej warszawskiej Filharmonii.

Na parterze budynku przy al. Jana Pawła II 17 w Warszawie każdy może przysiąść, posłuchać doskonałej muzyki, wypić kawę lub kieliszek wina.

- Współpracujemy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina już po raz kolejny. Wiemy, że bilety na tegoroczny Konkurs rozeszły się w rekordowym tempie. Wiele osób nie ma zatem możliwości dotrzeć do Filharmonii, by na żywo wsłuchiwać się w muzykę Chopina. Dlatego postanowiliśmy zorganizować w Warszawie kolejne miejsce, w którym każdy będzie mógł obejrzeć transmisję prosto z Filharmonii Narodowej w najlepszej jakości obrazu i dźwięku – mówi Katarzyna Meissner, manager ds. public relations w Banku Zachodnim WBK.

Punktem centralnym tego miejsca będzie wspaniały fortepian Boston – użyczony Bankowi na tę okazję przez partnera Café Forte Piano – firmę Steinway & Sons. Do zagrania w tej wyjątkowej przestrzeni zostali zaproszeni uczestnicy Konkursu Chopinowskiego, ale też ciekawi, nietuzinkowi artyści, którzy mogą zaskoczyć wszystkich dobranym repertuarem.

Café Forte Piano
Siedziba Banku Zachodniego WBK 
al. Jana Pawła II 17, Warszawa
Czynne codziennie od godz. 9.00

X
Zaloguj się, aby móc dodawać do ulubionych.