#chopinbezgranic


02.09.2015

Już niedługo rozpoczyna się kolejny Konkurs Chopinowski! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was akcję #chopinbezgranic, w której wygrać można płyty Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina oraz bilety na Koncert Laureatów 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina.

#chopinbezgranic to akcja mająca podkreślić, że muzyka polskiego kompozytora faktycznie nie ma granic i słucha się jej wszędzie. Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zachęca do zastanowienia się na tym, jak dziś odbieramy osobę Fryderyka Chopina i jego muzykę z perspektywy obiektywu aparatu lub telefonu. Muzyki Chopina można było słuchać w kosmosie, nazwiskiem polskiego kompozytora została nazwana jabłoń czy gatunek trylobita. Pomniki Chopina znajdują się w wielu krajach, a ulicę Chopina odnajdziemy w prawie każdym większym mieście w Polsce. Teraz chcemy pokazać, że muzyki Chopina słucha się na całym świecie!

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy zrobić zdjęcie i opublikować je na Facebooku, Instagramie, Google+ lub Twitterze z tagiem #chopinbezgranic!

Co pięć dni w konkursie zostaną wyłonione najlepsze, najbardziej kreatywne prace, których autorzy otrzymają płyty wydane przez NIFC, a ich zdjęcia zostaną opublikowane na profilu facebook Narodowego Instytut Fryderyka Chopina.
Dodatkowo spośród wszystkich nagrodzonych zdjęć, autor tego, które otrzyma największą liczbę polubień, otrzyma podwójny bilet na Koncert Laureatów 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina!

Konkurs #chopinbezgranic trwać będzie od 2 września do 25 października.

X
Zaloguj się, aby móc dodawać do ulubionych.