Aplikacja Konkurs Chopinowski nagrodzona na Mobile Trends Awards


22.02.2016

W czwartek, 18 lutego 2016 roku, po raz piąty przyznano prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards. Nagrodzono najlepsze firmy i instytucje z branży technologii mobilnych, będące twórcami innowacyjnych i godnych naśladowania projektów. Wśród nich znalazł się Narodowy Instytut Fryderyka Chopina i aplikacja Konkurs Chopinowski.

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina otrzymał nagrodę Mobile Trends Awards w kategorii „Firma/marka z najlepszą aplikacją mobilną” za aplikację „Konkurs Chopinowski” zrealizowaną przez Infor IT. To między innymi dzięki niej październikowe zmagania uczestników Konkursu były dostępne dla odbiorców muzyki Chopina na całym świecie, w standardzie Full HD na urządzeniach mobilnych (systemy iOS i Android), smart TV oraz w klasycznych przeglądarkach internetowych.

Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są firmom, instytucjom i organizacjom, działającym na terenie Polski, przodującym w zastosowaniu rozwiązań z branży technologii mobilnych. W 2015 roku przyznane zostały po raz piąty. Podczas poprzednich edycji wyróżnionych zostało około 130 projektów. Zwycięzców tegorocznej edycji wybrała Kapituła Konkursowa. Odbyło się także głosowanie internautów. Nagrody przyznane zostały w siedemnastu kategoriach, m.in.: „za wykorzystanie marketingu mobilnego”, „aplikacja/strona mobilna do użytku dla firm” czy „aplikacja/strona mobilna w dziedzinie komunikacja i społeczności” i inne.

 

X
Zaloguj się, aby móc dodawać do ulubionych.